1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pytje per Sounds ne PC

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Robert123456, 10 Dhjetor 2020.

 1. Robert123456

  Robert123456 Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje,
  E kom 1 PC te lidht me TV (tv eshte ne vend te monitorit)

  Pytja: A mundem qe nese lshoj youtube zeri i PC me dal permes TV's?
  Windows 7

  Nese po atehere si mundem me e bo..
   
 2. Robert123456

  Robert123456 Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  PC me TV eshte i lidhun me VGA
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,933
  Pëlqimet:
  1,044
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me vga jo. Provo hdmi. Ndryshe te duhen bokse.
   

Shpërndaje faqen

Loading...