1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pytje] Per CS

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga gjergjajarian, 19 Tetor 2010.

 1. gjergjajarian

  gjergjajarian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  180
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje!
  A Mund te me tregoj ndokush nga ju si mund ta vendosi nje foto ketu ne server te Counter Strike
  [​IMG]
  Kaloni Mire
   
 2. cmd

  cmd Anëtar i Njohur

  Postimet:
  678
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  nese ke server mundesh
   
 3. gjergjajarian

  gjergjajarian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  180
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  po per server e kom, po a mund t me tregoni si mundem?
   
 4. ALB|BlooD|

  ALB|BlooD| Anëtar Aktiv

  Postimet:
  277
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Bro, percille videon ne vazhdim, ndoshta te ndihmon. Edhe pse eshte anglisht, mirepo eshte e detajuar hap pas hapi:

  Code:
  http://www.youtube.com/watch?v=8w_0MU4U1tA
   

Shpërndaje faqen

Loading...