1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pytje...per Adsenss..?

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga avdushhyseni, 23 Maj 2013.

 1. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje ITShqip:

  E kom hap ni account tek adsensse,ka koh qe e kom hap ( ma shum se 1 muaj),edhe ende nuk ma kan pranuar
  kerkesen,a duhet me prit ende apo une kom apliku diqka gabim ja edhe nje screen se si me paraqitet:

  http://snag.gy/LkLbZ.jpg


  ???
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Tema Bartet, tek vendi i duhur...

  ps. A te kane derguar ndonje e-mail Google Adsense?
   
 3. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  A i ke vendos reklamat ne web?
   
 4. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kerkoj falje boom3rang qe e kom hap temen ne vendin e gabuar...
  eh per email po m'kan derguar qeto:

  n'blooger poo Blerim.R
   
 5. bashkimi92

  bashkimi92 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  748
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  38
  u pranu kerkesa jote por plotesisht
  kta presin disa dit
  me e shyrtu acountin tond
  nese e ki gjithqka ne rregull
  dalin rreklamat
  edhe mu me ka ndodhur keshtu
   
 6. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  met thon drejten, nese pranojn pranojn per ni koh ma t shkurt e nese vonon shum spot pranojshin kurr as spot kthejshin leter hiq mu mka pas ndodh shum gjat sma kan kthy hiq sdisa muaj tani e kam lon krejt kam qel tjeter.
   
 7. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kur e ki hap per her te dyte accountin a i ki perdor te dhenta e njejta si te aplikimi i par apo ki ndryshu diqkaa
   
 8. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343


  Smundesh mi perdor te dhenat e njejta nese njeher ke bere kerkes me ato te dhena ne google adsense.
   

Shpërndaje faqen

Loading...