1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pytje per adsense ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 18 Korrik 2020.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh
  Ende nuk me ka ardh kodi per verifikimin e llogaris adsense
  Heren e pr nuk me erdhi e provova edhe heren e dyt prap nuk erdhi
  04.05.2020 eshte nis
  Qka te bej ?
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Qfar country e ki Adsensin vlla?
   
  arditiii pëlqen postimin.
 3. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Albania
  Qytetin e kam Prizren
   
 4. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Verifikoje me karte indetiteti, per 24 behet verfied.
   
  arditiii pëlqen postimin.
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Shiko mire vlla a e ke adresen ne rregull nese po atehere duhesh me shku me vet ne post ku e keni aty lejau ni nr tanin thuj si tvjen ni leter prej Google ne Emrin tim te lajmrojn kshtu ja kom bo un disa her se mka ndodh edhe mu kshtu e nese per heren e 3 ste vjen prap atehere si e ka cek edhe antari me lart e ke mundesin me verifiku me ID jau dergon edhe ta verifikojn per 24 ore ma mer mendja.
   
  arditiii pëlqen postimin.
 6. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si behet kjo me ja u dergu ID
  ku duhet
   

Shpërndaje faqen

Loading...