1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pytje|Ndihme] E vertete ? ? ? ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga boni, 17 Shkurt 2011.

 1. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  E vertet qe kan fillu me vjell pasuordat ne fcb............
  Si ti a bejm qe te mos i lejojme ?
  A din ndokush ?
  Thnx
   
 2. dr.linux

  dr.linux Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  ata ju qojn do kod thojn bo suggest aty e ki nifar web faqe si te qelsh i shkojn paswordat edhe e han foren :D
   
 3. Pleurat

  Pleurat Zadar,Croatia Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,321
  Pëlqimet:
  577
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kohet e fundit po vjedhin permes nje JS
  Pra nese provon njeren der metodat qe te besh suggest to friends me java script ateher passwordin e mer keq shfrytezuesi
   
 4. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  dmth nuk din kush si mundemi mos me i lan me na i vjell
  pfffffffff sa keq u ba kja pun
   
 5. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,637
  Pëlqimet:
  949
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mos bej add friends pa i njoht mos hap FB ne e-maile qe te vijne ne inbox pasi qe jan scam page me index te fb dhe te vjedhin pswd!

  Pra kujdes te shtuar dhe nuk ta merr kush pswd!
   

Shpërndaje faqen

Loading...