1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pytje] Mem gjet do websitee diqka nlidhje me root

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AstronauT, 1 Mars 2013.

 1. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  me mi gjet do website ku blehen root se pe du me ble do tmira qka dini mem karxu flm per mirkuptimin
   

Shpërndaje faqen

Loading...