1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pytje lidhur me snapchat???

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 12 Gusht 2019.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  prsh
  a mundeni me mtregu si ta bej lokacionin me qit nsap emrin e lokalit
  psh Qysh e qet Prishtin me ma qit mu emrin e. lokalit a muj me bo se pi shoh disa kafiqa e kan
  faleminderit
   
 2. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  ndoshta e ke fjalen per kete
  https://www.snapchat.com/create
   
  arditiii pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...