1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

pytje lidhje me Youtube ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga krasniqi01, 27 Dhjetor 2019.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  si te kemi sukses me chanell Youtube, ose cilat jane hapat per te marr subscribe dhe wiewsa ne video apo krejt varet prej videos ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  ka disa tema me po keto pyetje. por nejse...
  nuk ka nje cels qe mund te perdoret dhe te hapen dyert e suksesit. te duhet pune, pune dhe shume pune.
  fillimisht duhet te keshe nje mendje kreative, pra te krijosh dicka te tenden dhe te mos vjedhesh video andej ketej. pasi ke bere dicka te bukur qe ty vete te pelqen atehere do shikosh qe do gjesh edhe nje grup njerezish qe te te ndijekin. sa mund te zgjase? mjerisht kete gje nuk mund ta garnatoje asnjeri.
   
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  437
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  Content is king:do te thote qe nese ti punon fort me video e tua origjinale dhe je consistent eshte 1 Nga menyrat qe te arrish sukses
   

Shpërndaje faqen

Loading...