1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pytje] Fotokopje në Prishtinë ( qmimi per flete )

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga KAPITEN|, 31 Tetor 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. KAPITEN|

  KAPITEN| Anëtar i Njohur

  Postimet:
  507
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje
  desha te ju pyes
  a dini (a keni njohuri) per ndonje fotokopje ne prishtinë qe i ka lir me i fotokopju 1000+ fleta
  Faleminderit.
   
 2. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: Fotokopje në Prishtinë [lir e mir] 1000+ fleta


  me thon drejt per prishtin sdi a ne mitrovic mduket 1 cent 1 kopje e nprishtin sbesoj qe osht ma shtrejt nashta munet me kon 2 ose 3 cent ma shtrejt amo normal pa ngjyra kopjet !
   
 3. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,277
  Pëlqimet:
  268
  Pikë nga trofetë:
  178
  Ne Prishtine qmimi per flete eshte 0.01 euro .
   
 4. KAPITEN|

  KAPITEN| Anëtar i Njohur

  Postimet:
  507
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ferid,
  ncilin veq osht 0.01 euro
  kom ni per "roni'' nuk e di ka sa jan aty
   
 5. RAPh

  RAPh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,153
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  68
  esht ni fotokopje te konviktet mdoket qaty jan mas liri se per studenta :)
   
 6. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,277
  Pëlqimet:
  268
  Pikë nga trofetë:
  178
  Fotokopja RICOH ( tek Fellini 2 )
  Fotokopja FLORI ( afer F. te edukimit - objekti i ri )
  Fotokopja EXTREME ( afer F. te edukimit - objekti i ri )

  eh plot fotokopje tjera

  nese e bene kopje fleten vetem njeren ane ateher cmimi eshte 1.5 (cent ) kuptohet ky cmimi eshte nese bene kopje libra jo 1 flet apo 10 flet

  kurse cmimi 0.01 cent eshte nese e bene kopje nje flete ne te dy anet .

  Pershendetje.
   
 7. KAPITEN|

  KAPITEN| Anëtar i Njohur

  Postimet:
  507
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Flm ferid , per riko e kisha mendjen :)
  flm po 2 anet ma lir :p
  Flm shum, tema mund te mbyllet , pasi morra pergjijjen e duhur
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...