1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pytje] Diqka Rreth Antivirus

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AstronauT, 20 Shkurt 2013.

 1. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Emarr p.sh avira a avastin edhe marr mi download si ta hapi programin me zhduket e kam formatizu disa her i njejti problem...
   
 2. Main

  Main Anëtar Aktiv

  Postimet:
  469
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  kush te zhduket setupi a
   
 3. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  PC eshte infektuar, dhe te sygjeroj qe te shkarkosh Avira AntiVir Rescue System, qe eshte Antivirus, qe ben boot dhe skanon PC, pra e shkarkon dhe e djeg ne CD, nuk e di ndoshta mundesh me bo boot edhe nga USB Flash Drive, e skanon PC, t'i gjen ~` 200-300 virusa :) e restarton PC edhe vazhdon instalon Avira !
  Shkarko Avira AntiVir Rescue System
  Code:
  http://www.avira.com/en/download/product/avira-antivir-rescue-system
   
 4. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Flm Zyklon do ta pervoj...
   
 5. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mbase po thu qe e formatizon garant virusat jan rujt ne particionin tjeter nga ate qe eshte perdor per me instalu sistemin operativ.
  Provoe me at qe tha zyklon mbase te ndihmon.
   

Shpërndaje faqen

Loading...