1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetjet e shpeshta rreth Google AdSenses

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga Blerim R., 20 Qershor 2013.

 1. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Neqodte se ke 145 shikime dhe 41 klikime? Ne regull je?

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Jo
   
 3. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  E kam fjalen per 3 website?

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shihet qart qe je duke perdor ndonje script ose je duke kliku vet, CTR-n e ki 25-30% besoj dhe nuk eshte aspak mire,
   
  bmwplako pëlqen postimin.
 5. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Fatkeqsisht aq esht ja sdo u them.me njerzve shokeve qe kam neper europe te klikojne me :p[​IMG]

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 6. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  Hera e par qe me ndodh . Thote se ka ba refund click tek rreklamusit edhe mi kan heq edhe mu pasi esht ba pagesa me 21. A ju ka ndodh najher edhe a esht pasu me probleme pastaj ?
  [​IMG]
   
 7. pse pëse

  pse pëse Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pse balanci i parave pom rrin i njejti edhe ne youtube edhe ne web te adsense ??
   
 8. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Si mundem ta di nese 1 domain esht banned ne adsens, vendosa reklamat nuk shfaqen
   
 9. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Provoje kete:
  Code:
  https://www.shoutmeloud.com/check-website-adsense-ban-status.html
   
 10. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prsh. a ka mundsi me dite pasi qe jam pranu ne adsens po per momentin nuk kam shum trafik. a ka shanc meta bo ban per munges trafiku?
   
 11. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Jo pa merak.
   
  Elira pëlqen postimin.
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  ktu e provova dje del qe nuk esht banned nese esht qe tregon drejt
   
 13. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  A e ki shtu webin tek Sites ne Google AdSense?
   
 14. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  po e shtova tani esht ne shqyrtim, po nuk e kuptova nje sen un me ket adsens kam punu me disa web dhe sme ka kerku kshtu me vendos webin te sitet por veq i kam vendos banner ne web dhe ka funksionu pa problem..
   
 15. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm shume
   

Shpërndaje faqen

Loading...