1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Vendosja e nje fotografie ne kerkimet e Google

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RioteR, 6 Shtator 2010.

 1. RioteR

  RioteR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  396
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  A mund te bejme nje foto qe te del ne google ?
  E kam fjalen qe kur ta lypi ate emer te me del ne google !
  Apo smundet ashtu si po mendoj une ?!


  edit: Titulli i edituar.
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: Nje Pyetje !

  • Duhesh me pas Website tënd
  • Atë Website me fut ne Google
   Code:
   http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl
  • Fotot qe i poston në Website tënd dalin automatikisht në Google
   

Shpërndaje faqen

Loading...