1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Si ti fshij shoket ne facebook ?

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga best~boy, 27 Dhjetor 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Djem desha me dit a mundem me i fshi me naj menyr tgjith shoket ne fb jo 1nga1 ose me bo restart fb ? Nese nuk mundem kto menyrat qsyh me fshi fb kret dmth mos me pas fb me qat email... ? flm .
  [mod]Temës i rregullohet titulli .
  #Arssim123[/mod]
   
 2. Arsim N.

  Arsim N. Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
  Më heret më duket ka qenë e mundur kjo por tani nuk mund ti fshijsh të gjithë për vetëm një nga një , ose fshij account-in tuaj në facebook dhe krijo një të ri.
   
 3. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  po si ta fshij ? me trego dhe per sa kohe fshihet ? ..
   
 4. Arsim N.

  Arsim N. Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
  Së pari kyqu në account-in që dëshiron ta fshish përgjithmon , dhe pastaj hape këtë link:
  Code:
  http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
  -Pastaj të paraqitet kështu :

  [​IMG]

  -Kliko Submit, pastaj të paraqitet kjo për të pyetur se a je i sigurt për ta fshirë llogarin tuaj në facebook .

  [​IMG]

  -Shenon fjalkalimin/password dhe plotëson Security Check , dhe brenda 14 ditëve llogaria juaj do të fshihet , por nëse brenda këtyre 14 ditëve kyqësh në facebook atëherë të riaktivizohet llogaria juaj .
   
 5. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Po eshte e vertete edhe un e kam mbyllur nje Account ne qet menyre, dmth pas 14-15 diteve eshte mbyllur.

  Ok flm per mirkuptim.
   
 6. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  ahh flm shum djem :) thash mos bahet me shpejt po nejse :D
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...