1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Si ti blej klikimet ne Youtube ?

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga DmcBabloki, 28 Nëntor 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ckemi antar,
  Jam i interesum me i ble do klikime ne YouTUbe a ka dikush ndonje website qe eshte i sigurt per kete pun dhe jo shum te shtrejt

  [mod]Temës i shtohet prefixi dhe i rregullohet titulli !
  #Arssim123[/mod]
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,128
  Pikë nga trofetë:
  448
  Re: Pytje per Klikime e bleme ne Youtube

  Ke shum faqe, per te blere views ne youtube, ja nje te mir, dhe te sigurt.
  <a class="postlink" href="http://www.socialfansgeek.com/providing-100-safe-youtube-views/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.socialfansgeek.com/providing ... ube-views/</a>
   
 3. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Re: Pytje per Klikime e bleme ne Youtube

  Flm shqipe do ta provoj neser flm prej teje.
   
 4. RAPh

  RAPh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,153
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  68
  <a class="postlink" href="http://www.enhanceviews.net/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.enhanceviews.net/</a>
  <a class="postlink" href="http://hitleap.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://hitleap.com/</a>
  <a class="postlink" href="http://www.youlikehits.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youlikehits.com/</a>
   
 5. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Te kto qe mi dergove ti smundem me ble klikime shqipe
   
 6. RAPh

  RAPh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,153
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  68
  kqyr ma mir shqipe se i blen :) edhe i ki free nese don :)
   
 7. DmcBabloki

  DmcBabloki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Re: Pytje per Klikime e bleme ne Youtube

  Kjo funksionoi Flm shumë
   
 8. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  [mod]Problemi i zgjedhur
  Tema mbyllet[/mod]
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...