1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje]Si ta zhbllokoj telefonin?

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga mendurberisha, 18 Nëntor 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kush Mundet Te Me Tregoj Se Si Zhbllokohen Telefonat Mobil ? i kom pa do ja vnojn nifar pjese ne vend te bateris e do thojn qe me kod e zhbllokon
   
 2. Arsim N.

  Arsim N. Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
  Trego qfarë modeli dëshiron të bësh unlock ?
   
 3. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
 4. labi233

  labi233 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  shiko ktu
  Code:
  http://sim-unlock.net/
   
 5. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  A duhet me e pagu a ???
   
 6. labi233

  labi233 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  jo edhe jan do video qe t'kallzojne qysh me.
   
 7. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  A je i sigurt 100% qe i zhbllokon telefonat ???
   
 8. labi233

  labi233 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  100% nuk jena t sigurt per jeten qe pe kalojme.
  per mu siguru ahtu mas miri eshte me qu n'servis mobilev.
   
 9. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  225
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  ej provoe edhe qit web " <a class="postlink" href="http://unlock.nokiafree.org/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://unlock.nokiafree.org/</a> "

  ose ama IMEI e telit te provoj edhe une nese nuk din
   
 10. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Antari që e ka hapë këtë temë nuk është përgjigjur për rreth kater javë, tema mbyllet dhe dërgohet tek Problemet e zgjidhura.
  Nëse kërkon prapë për ta hapur temën më dërgo një Mesazhë privat.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...