1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Si me lujt online counter strike

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga lirimii, 8 Tetor 2010.

 1. lirimii

  lirimii Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  qysh em hi me lu konter strike online a duhet me instalu a qa me ba :arrow: se nuk po di a kamunis me tre gu ne add [email protected] flm per mirkoptim

   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,933
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  68
  Shiko këtë video:
  Code:
  http://www.youtube.com/watch?v=wUwl-D6IeTk&feature=related
  Anash ke video alternative...
   

Shpërndaje faqen

Loading...