1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Si ka mundesi qe....

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Juerald, 9 Tetor 2010.

 1. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje..Si ka mundesi qe internet nuk kam asnje faqe sme hapet ..Por te gjitha postet e ITSHQIP mund ti lexoj ..Madje edhe mund te shkruaj..Per momentin asnje faqe sme hapet..:) Thjesht po e provoj .>: ) Ndonje mendim :p ?
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  • Çfare shfletuesi je duke perdorur...?
  • Nese je duke perdorur me shume se nje, asnjeri nuk po i hap faqet..?
  • Mos je duke perdorur Proxy...?
   
 3. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  As proxy asgje...Google Chrome si shfletues.. :) Por tani erdhi interneti..Por kjo gje me ka ndodhur shume here te tjera..:) asnje faqe smund te hap ama ITSHQIP mund ta kontrolloj te gjitha postimet...Vetem nese i bej Connectin /disable/enable atehere skam me te drejte..
  Thjesht dua te dij per kuriozitet.

  Update : Tek kontrolloj e kam fjalen qe i shikoj . :) Jo ndonje gje tjeter. :) Se mbase u shpreha gabim
   
 4. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Ky problem mund te kete shkaktar te ndryshëm, po i permendi disa prej tyre:
  • ISP juaj mund te jete shkaktari...
  • Shfletuesi mund te jete shkaktari gjithashtu...
  • Infeksionet me virusë kompjuterik mund te jenë shkaktare, sepse ka te atille qe njihen vetem per kete aftesi siq njihet Hijacked Browser ( plaqkitja apo demtimi i shfletimit korrekt )
   
 5. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  hehe...Kompjuteri edhe Shfletuesi i perjashtoj gje qe ska mundesi 100% ..Ndersa tek ISP po shikoj ..Por vetem faqja qe mundem ITSHQIP lOL
   
 6. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  E din edhe kompjuteri qka duhet me hap hehehe :)...
   
 7. ALB|BlooD|

  ALB|BlooD| Anëtar Aktiv

  Postimet:
  277
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ose viruset spyware, qe jane te dedikuar per te dobesuar rrjet, per te thithur perndryshe :roll:
   
 8. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ka ruajtur temp nga itshqip dhe ne kohe kur e ke hap forumin dhe ne ate cast bie interneti normal qe vetem itshqip te mbetet e hapur dhe databaza e forumit qe ska nevoj per internet....te hap postet per te shenuar post apo diqka nuk mundesh,,, sepse nuk ke lidhje interneti kjo eshte sikur ta bejsh Work Offline nje shfletues
   
 9. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Ky me heret tha se edhe mund te shkruaj...
   
 10. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  sg1 mire mire..Po si ka mundesi qe une mund te postoj ne forum.?
   

Shpërndaje faqen

Loading...