1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[PYETJE] Sa jane permasat e nje foto pashaporte?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Juerald, 9 Tetor 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Nese ke mundesi ndonjeri te me tregoj sa jan permasat e nje fotoje te pashaportes...Ndihma do te me nevojitej keto 30 min...THnX Per mir....
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  • [*]Gjërësi: 3.5 cm
   [*]Lartësi: 4.5 cm
   [​IMG]
   
 3. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Problemi u zgjidh + tema mund te mbyllet.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...