1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth transportit

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga zaki94, 14 Gusht 2019.

 1. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  346
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Tung masi esht teme e lir thash ta bej ketu, ni shok po ma jep ni processor esht i Kosoves me cfare mund ta baje transportin per ne Shkup qoft edhe privat un e paguj ketu kur te mrrije, ndonje zgjidhje qysh me ba ???
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nuk tregove se i kahit osht aj shoki e prej ku mundet me nis procesorin , amo me autobus osht zgjidhja ma e mira edhe ma e lira , besoj edhe ma e shpejta :D , veq ja jep shoferit at produkt edhe i tregon kush del me marr nshkup.
   
  Elion1 dhe zaki94 pëlqejnë postimin.
 3. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  346
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  i Kamenices osht, edhe kjo nuk esht ide e keqe un thash mos ka naj menyr privat sado me kushtu
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po ka posta dhl, vetem se tkushton shtrejt.
   
  zaki94 pëlqen postimin.
 5. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  346
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Perafersisht ma shum se 5 euro a mdel
   
 6. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Heren e fundit qe kom pyt mkan thon 40 euro mbrenda 1 dite.
   
  zaki94 pëlqen postimin.
 7. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  261
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  @zaki94 provo me posten GEP,jasht Kosoves kushton 5EUR edhe porosia mbrrin per dikun rreth 5dit
   
  zaki94 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...