1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje rreth Telekom MK !

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ardian Ardian, 19 Qershor 2020.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pasi kto operatoret ne Kosove - IPKO ; VALA sa kam degju munden me ba transfer paret prej ni numri ne numer tjeter , Telekom MK a e ofron kete mundesi dhe nese PO si mund te transferoj pare ne telefon tjeter ?
   
 2. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  802
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk mundesh mesa e di un, mundesh shembull me dergu MB ose Minuta nqoft se e ki me oferte perndryshe pare jo.
   
 3. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
  Nese e ki postpaid ti mundesh me ju dergu para numrave prepaid, pastaj i paguan ne fund te muajit, ndersa prej prepaid ne prepaid nuk mundesh.
   
 4. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Faleminderit per pergjigjet , prej prepaid ne prepaid mu deshte :) !
   

Shpërndaje faqen

Loading...