1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje rreth rritjes te instagramit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga mrbajraktari1234, 9 Gusht 2020.

Tags:
 1. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antar

  A dini ndonje menyr me rrit instagramin ( followers likes e kto tjerat ) me ni fjal me kan aktive ,
  perpos me hashtags edhe me bo promote nai menyr tjeter

  Faleminderit
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  18
  Follow unfollow
   
  mrbajraktari1234 pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Shiko kete TEME, vlen vetem per telefonat android
   
  mrbajraktari1234 pëlqen postimin.
 4. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  A osht safe qai program Instagram Assistent ? , se kom ndegju qe ti vjedhin te dhenat
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  aha e pe tek ata qe komentuan.
  Ne fakt nuk e kam krijuar une qe te them eshte safe 100%, por ti coje njehere 10k followers dhe ndroji paswordin edhe mos e perdor me.
   
  mrbajraktari1234 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...