1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje rreth nje Motherboard

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga zaki94, 25 Janar 2019.

 1. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kthehet brenda 60 ditesh por ato punojne vetem se duhet te zgjedhesh serine e sakte te motherbordit te perputhen numrat e serive te fabrikes
   
  zaki94 pëlqen postimin.
 3. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Te dyja te mira jane une parapelqej aliekspesin eshte me I sakte
   
  zaki94 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...