1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje rreth Merge, cila eshte e meta me e madhe ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Vilispici, 11 Korrik 2018.

 1. Vilispici

  Vilispici Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje,

  Desha te di nese behen dy faqe Merge cilat jane ato qe konsiderohen si te meta te faqeve merge ne facebook. Ma konkretisht cili eshte demi me i madh nese behen merge dy faqe se po degjoj qe behen edhe unpublished disa heret a vone..
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,345
  Pëlqimet:
  1,893
  Pikë nga trofetë:
  348
  Nese faqet kan nje tematike, dhe te njejten kategori, me fansat te cilat jan te interesuar per te njejten permbajtje nuk ka asnje problem.
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...