1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth Internetit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga donkicho, 2 Dhjetor 2011.

 1. donkicho

  donkicho Anëtar i Njohur

  Postimet:
  534
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  tungat njerz , shpesh her e kam 1 problem me internetin tem se po hyn po ma vjedhin netin po hyn ne ip-t ose mac adresat emia e kur po hyn 2 veta mue pom bje neti shum shpesh a ka naj metod ose naj program qe e mbron ket far seni !! nese mun tum tregoj nakush qe din ./1
   
 2. Pleurat

  Pleurat ThemeKolor Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,337
  Pëlqimet:
  491
  Pikë nga trofetë:
  313
  Gjeja me e mire eshte te kontaktosh me ISP tende dhe ajo do ta gjej zgjidhjen me mir se ne sepse ajo eshte kompetente per ate pune dhe vetem ajo duhet ta zgjidh ate problem
   
 3. donkicho

  donkicho Anëtar i Njohur

  Postimet:
  534
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  mire e rregullova problemin mund te mbyllet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...