1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

pyetje rreth instant

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Marioteam, 10 Dhjetor 2017.

 1. Marioteam

  Marioteam Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje!
  Perse nuk me shaqet instanti ne fanpage di ndokush?[​IMG]
   
 2. Marioteam

  Marioteam Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  829
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kjo foto qe e ki dergu po thot qe nuk ki postu ala.
   

Shpërndaje faqen

Loading...