1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje rreth Instant pagesa!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Marioteam, 7 Janar 2018.

 1. Marioteam

  Marioteam Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje!
  A ka problem qe une numrin e llogaris e kam hapur ne LEK ? Behen pagesat apo te nxjerrin probleme.
  Shume flm paraprakisht:)
   
 2. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pagesat behen amo fee osht shum e nalt shembull Euro / Lek ose $/Lek
   
  Marioteam dhe Atdhe Mujaj pëlqejnë postimin.
 3. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  E me pas llogarine ne euro a nxjerr problem?!
   
 4. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ncfar valute i merr paret ?
   
 5. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk e kam hapur akoma llogarine bankare, por mendova me e hap keto dite, veq deshta me u konsoltu niher
   
 6. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Amo shembull ne adsense une e kom valuten Euro , instant article me $ edhe e kom 1 llogari bankare po me dy valuta Euro edhe $.
   
 7. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Se dikush m'tha duhet gjithsesi me kon llogaria me valute $ se s'mundesh mi terhek paret
   
 8. Marioteam

  Marioteam Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me fal pse me thon disa qe duhet te vi ceku a konfirmim se kte muaj pres parat?
  Di gje cfare duhet te bej apo e ka gabim ai?
   

Shpërndaje faqen

Loading...