1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje rreth instant article?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga reflect1, 15 Prill 2018 në ora 09:12.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kur po du mu regjistru ne instant article po klikoj te mysite po ma qet webfaqen tem?
  Tash nuk po a o i regjistrum webi jem ne instant, nese po a ka munsi mem tregu dikush qysh mi shti reklamat edhe me perdor shum shkurt naj sqarim.
   
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  a kerkush nuk ka pergjigjje aaa??
   
 4. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje shiko ke tema ne forum edhe kete video shpresoj se kjo ndihmon
   
 5. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  burr une spo di mas pari a jom i regjistrum n instant
   
 6. k1nzu1

  k1nzu1 Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  shoki kjo video mendoj se nuk osht per instant
   
 7. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  214
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese don me dite shko te faqja qe po menon se je i regjistrum ne instant, manej shko te publishing tools pak djathtas lart manej n fund majtas i sheh opcionet e instant articles shkrun production articles etj , nese e sheh qet menu je i regjistrum, nese jo- nuk je
   

Shpërndaje faqen

Loading...