1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth GameZer Chess!!

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga drini-17#, 26 Prill 2014.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
  1. drini-17#

drini-17# Anëtari i muajit III

Postimet:
    732
    Pëlqimet:
    121
    Pikë nga trofetë:
    88
    Përshëndetje! te gjitheve desha te bëj një pyetje rreth shahut ne GameZer !!

- Nuk e di tek te tjerët apo paraqitet i njejti problem por tek unë po ? kam një Account ne GameZer Chees dhe tash me u kyq ne Account po muj kurse te luaj jo ? nuk e di ku asht problemi, a po shfaqet edhe tek te tjeret ky problem apo jo edhe cili është shkaku qe nuk po ban?

kjo ishte pyetja ime, Faleminderit për mirëkuptim

Screenshot_1.png

-EDIT: Koft qe ka njohuri ose informat rreth ketij problemi ndokush , ju kisha lut qe te komentoni rreth kesaj teme. Është me rëndesi, Sepse me than te drejten nuk është Account-i i jem por i një te afermit tim dhe ai shumicen e kohes e kalon këtu dhe për ket problem nuk po mund qe te luaj ai :(

Last edited: 27 Prill 2014
  2. drini-17#

Postimet:
    732
    Pëlqimet:
    121
    Pikë nga trofetë:
    88
    E pash një video ne YouTube. Edhe po me duket se është problemi tek te gjith dhe ndoshta e kan mbyllur faqen krejt.

Por koft qe ka ndokush ndonje informat shtes rreth ksaj atëher tregomni qe te jem ma i sakt Flm për mirëkuptim :)

3. Blerim R.

Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    7,256
    Pëlqimet:
    1,266
    Pikë nga trofetë:
    358
  4. drini-17#

Postimet:
    732
    Pëlqimet:
    121
    Pikë nga trofetë:
    88
    Tung, @Blerim R. okay ja edhe nje screen shot ne gjuhen Angleze, atu thot se Dhoma është e padisponushem.

kurse ne atë link u mundova qe te kuptoj dhe i perktheva edhe e shiqova video-n por asgje.

Screenshot_1.png

Nese klikoj butonin " Reset " qka ndodh ? a fshihen krejt dhomat ? edhe kur po klikoj " find free room " po e qet te njejten tabele si me lart ne foto room unavailable

Screenshot_2.png

EDIT : kurgja spo ndodhka

#FLM !!

Last edited: 27 Prill 2014
  5. sp0nTeX

sp0nTeX Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,514
    Pëlqimet:
    390
    Pikë nga trofetë:
    138
    Shiko n'Imbox se mos t'ka ardh naj Email prej GameZer

6. drini-17#

Postimet:
    732
    Pëlqimet:
    121
    Pikë nga trofetë:
    88
    Nuk po mundem me u kyq ne atë email pasi qe e kam harruar passin dhe gjithqka qe ka te bej me te se nuk e kam hapur moti !!

- Po nuk po e di a asht problem edhe tek ndokush tjeter a vetem tek unë ? a ka ndokush Account këtu ne Gamezer te shahut apo te bilardos !!

Kam kerku shum ne Google rreth ksaj qeshtje po smujta me gjet kurgja material qe tregon ne lidhje me ket problem, vetem atë video qe e kam postuar me lart ndoshta nuk ben ma hiq :/

Faleminderit për mirëkuptim !!

7. B3$!

B3$! Anëtar Fillestar

Postimet:
    73
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    8
    Un kam 2 account ne gamezer dhe i njejti problem si i yti me eshte shfaqur.

8. Blerim R.

Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    7,256
    Pëlqimet:
    1,266
    Pikë nga trofetë:
    358
    Eshte problen i pergjithshem prandaj skeni cfare te beni veq ne prit.

9. sg1

sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

Postimet:
    4,636
    Pëlqimet:
    953
    Pikë nga trofetë:
    343
    Pra e verifikova edhe une edhe pse di me lujt shum mire shah nuk luj kurre :p po kur e pash temen per Chees hyna, kete problem e kan te gjithe pse nuk po dihet pasi qe nga faqet qe i kan per support nuk kan shfaq ndonje lajm pse eshte ky problem.

10. drini-17#

Postimet:
    732
    Pëlqimet:
    121
    Pikë nga trofetë:
    88
    Okay Faleminderit prej te gjitheve, shpresoj qe te rregullohet ky problem sa ma shpejt nga ana e atyre.

Faleminderit për mirëkuptim!! :)

11. drini-17#

Postimet:
    732
    Pëlqimet:
    121
    Pikë nga trofetë:
    88
    Përshëndetje te Gjitheve, desha te ju informoj qe ky problem është rregullu, Dhe tema mund te mbyllet !!

Faleminderit për mirëkuptim!! :)

Blerim R. pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...