1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë pyetje rreth fitimeve

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Koraab, 13 Shkurt 2018.

 1. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje kam 2 jav qe po mirem me 1 webfaqe dhe kam fillu me pas shum vizitor por deri tani skam pas as 1 fitim per momentin jan +400 online http://prntscr.com/ie4cqb

  Pyetja osht qfar platforme mkishit propuzu qe me fitu sic po shifni dhe vet screen shot vizitort nuk jam premium country dhe nuk pagujn shum per clicks

  Vizitor ditor deri 10k
  Me 1 share qe e boj link ngrup facebook direkt shkon +100 online
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,171
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  113
  nqs i ki +10k ndit sigurt me instant articles mundesh me nxjerr diqka
   
  Koraab pëlqen postimin.
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,652
  Pëlqimet:
  650
  Pikë nga trofetë:
  243
  Instanti deri tash u kon per website fitime kapak sen .
   
 4. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  748
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  48
  Google Adsense pasi sic shifet ky trafik osht prej desktopi shumica kshtuqe nuk funksionin instanti per desktop mirepo mundesh njekohesisht me i perdor te dyjat Google dhe Instant!
   
  Koraab pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...