1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth domenit shpallje.al

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Berat Ossi, 13 Qershor 2019.

 1. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  375
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje,

  desha tju pyes rreth shitjes domenit shpallje.al, per cfar cmimi e kishit shitur ket domain ?
   
 2. sjamketu

  sjamketu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  ka kesi faesh boll me thene te dejten. Veshtire ta vleresosh
   
 3. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  375
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  jo faqen por domenin si emer ;)


  dhe ska lidhje kjo me at sa ka boll kesi faqesh, ka mbi 20 dhe gjitha funksionojn dhe jam i bindur se edhe 100 me pas prap e 101 funksionon..

  kjo nuk mvaret sa faqe ka por si punon ti dhe si e promovon.
  klm
   

Shpërndaje faqen

Loading...