1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth C#

Tema tek 'C# // C++ // VisualBasic' e hapur nga Lindon12, 4 Mars 2019.

 1. Lindon12

  Lindon12 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje. Dashta pak ndihmë, Nese dikush ka ndonjë punim seminarik rreth gjuhes programuese C# te me ndihmon se e kam si punim ne shkoll. Faleminderit gjithsesi!
   
 2. pumma

  pumma Anëtar Aktiv

  Postimet:
  479
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  qfar projekti ke qe te ndimojim ? apo deshiron diqka te gatshem ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...