1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje Rreth bankes Banka Ekonomike

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga D3LL4, 15 Prill 2020.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje gjithve
  Deshta te ju pyes ata qe kan llogari te hapur me kartel visa ne banken ekonomike kosov , a po munden me kry pagesa me paypal online edhe me bo withdraw.
  Faleminderit paraprakisht.
   

Shpërndaje faqen

Loading...