1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Rreth aplikacionit - Malwarebytes' Anti-Malware

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jahir, 7 Shtator 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Problemi qendron kshtu,

  Kam marrur programin "Malwarebytes' Anti-Malware" gjersa po skanoj me te me paraqiten shum virusa qe ka Kompjuteri im, ndersa kur skanoj me "NOD32" me paraqet qe ska asnje virus, te dy AV jan me licens po nuk e di se cili me tregon te verteten.

  Pershendetje.


  edit: Titulli i edituar.
   
 2. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
  Re: [Problem]Me skanimin e 'Malwarebytes Anti-Malware' dhe NOD32

  Diqka tjeter eshte Malware e diqka krejt tjeter Spyware dhe Virus, ato qka nuk i detekton Nod i detekton Malwarebytes si dhe e kunderta ka Tema per kete ketu mjaftueshem
   
 3. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: [Problem]Me skanimin e 'Malwarebytes Anti-Malware' dhe NOD32

  Mjafton te ja hedhësh nje shikim postit ne linkun e meposhtem dhe e kupton specifikat si dhe perparesitë qe ka Malwarebytes' Anti-Malware ;)...
  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=30&t=4161&hilit=malwarebytes
   
 4. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Re: [Problem]Me skanimin e 'Malwarebytes Anti-Malware' dhe NOD32

  Un e di qe esht diqka tjeter "Malware" dhe "Spyware" po nuk e di se a me kallxon te verteten "Malware" pasiqe disa shok ne MSN me thojn qe esht Fake. (Esht hera e par qe kam instaluar "Malwarebytes' Anti-Malware"
   
 5. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: [Problem]Me skanimin e 'Malwarebytes Anti-Malware' dhe NOD32

  Shiko, edhe me lart u mundova te ta shpjegoj, Malwarebytes' Anti-Malware ben nje pune fantastike mirepo nese serish dyshon ti, posto permbajtjen e Logfile qe te hapet ne fund te skanimit dhe do e shikoj unë edhe te tregoj gjithqka rreth tyre...
  Ky raport eshte i ruajtur gjithashtu dhe mund ta gjeni edhe pastaj duke klikuar ne fushen Logs nese nuk ju shfaqet ne fund te skanimit...
   
 6. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Re: [Problem]Me skanimin e 'Malwarebytes Anti-Malware' dhe NOD32

  Problemi esht zgjedhur me ndihmen e "CybeRnotic" - Faleminderit.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...