1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje rreth adsense site

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 14 Qershor 2019.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kam nje faqe te aprovume me adsense, kam fut postime teper me template mire, por zdi ska as nje vizitor qudi, e kam nje website shqip ka 5 k deri 10 k dite vizita e a mundem me be ndonje lidhje nga ai website i aprovum me ta kam pa para disa muajsh nje code qe u deshke me modifikue , por edhe nashta penalizohem , dashta me ju pyet pasi qe po shooh shume weba me postime shqip me adsense code
   
 2. EddieN

  EddieN Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk do ta sugjeroja te vendosje adsense ne faqe shqip. Kjo esht kunder rregullave te adsense dhe mos mendo se je me i zgjuar se google, jo ti por askush nga ne!
  Dhe te jesh i sigurt se nese ka faqe shqip me adsense (qe ka plot ne fakt), google esht plotesisht ne dijeni per kete, por le te themi qe ben nje sy qorr e nje vesh shurdh, per shkak te trafikut qe keto faqe i sjellin (dhe perfitimeve normalisht), dhe autoritetit qe keto faqe kane. Nese e ve re, shumica prej tyre jane portale lajmesh apo faqe serioze te cilat pervec faktit qe kane implementuar adsense, nuk behet fjale te thyejne ndonje rregull tjeter.
  Nuk e besoj se faqja jote ka te njejtin autoritet me faqet ne fjale, keshtu qe nuk ta sugjeroj aspak.
   
  Poshnjari dhe albani99 pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...