1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje rreth adbreak dhe instantit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 9 Qershor 2020.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kam nje faqe fetare me mbi 10.000 Like , eshte me aktivitet te mire , por tentova te lidhi me adbreak me qete kete mesazh tek MonetizationPolicy Issues " xxx page shared content that was unoriginal, or repurposed content from other sources with limited added value" .
  Si te veproj ne kete rast , te fshi postimet se ka me mijera , fotot apo videot ...
  Gjithashtu edhe ne instant article nuk me lejon "This Page is ineligible for Instant Articles"
   
 2. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk besoj qe tbon edhe nese i fshin postimet masi veq je bo report
   

Shpërndaje faqen

Loading...