1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rredh Google Adsense

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga aksham, 28 Nëntor 2018.

 1. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  920
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Prsh, ka provu dikush me bo klikime vet me Google ads me VPN a e detekton?
  Psh cdo klikim me VPN me ndru IP niher zvicer niher amerik, edhe me nejt ne faqe 1-2 min me kshyr postime tani me kliku reklamen edhe aty me nejt pak ne reklam me bo klikime? ndersa CTR me pas 4-5% a e detekton Google e ka provu dikush?
  Me TOR e kam provu me kliku nfund mujit krejt ato pare qe i bona mi ka bo invalid po me tor katastrof meniher klikojsha edhe e heksha X edhe Ctr 20%/15%
   
 2. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Une pak kam perdor C4C me do grupe fb mire ka shkue po nuk guxova gat se rreziku ishte i pashmanshem, kshtu qe m VPN e shoh qe eshte teper rrezik per Suspend Account kshtu qe sja vlen me rrezikue me mire me pune arriji ato clicka
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Bash po mendon qe Google bari han vlla me ksi tricka a, direkt disable e merr.
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kjo metode ka vite qe ka dal jasht perdorimit. Nese deshiron qe te kesh sukses fokusohu ne SEO dhe beje webin te populluar, cdo metode e jashtligjshme e ka afatin e shkurt.

  PS: Tema zhvendoset ne kategorin e duhur.
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  943
  Pëlqimet:
  652
  Pikë nga trofetë:
  173
  Mos tento se per 48 ore e ke llogarin te suspenduar , mundohu me pune me arrit siq te ka shkrujt edhe antari me lart.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...