1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rredh Google Adsense

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga aksham, 28 Nëntor 2018.

1. aksham

aksham Anëtar i Njohur

Postimet:
    920
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    48
    Prsh, ka provu dikush me bo klikime vet me Google ads me VPN a e detekton?
    Psh cdo klikim me VPN me ndru IP niher zvicer niher amerik, edhe me nejt ne faqe 1-2 min me kshyr postime tani me kliku reklamen edhe aty me nejt pak ne reklam me bo klikime? ndersa CTR me pas 4-5% a e detekton Google e ka provu dikush?
    Me TOR e kam provu me kliku nfund mujit krejt ato pare qe i bona mi ka bo invalid po me tor katastrof meniher klikojsha edhe e heksha X edhe Ctr 20%/15%

2. albani99

albani99 Anëtar Aktiv

Postimet:
    388
    Pëlqimet:
    73
    Pikë nga trofetë:
    53
    Une pak kam perdor C4C me do grupe fb mire ka shkue po nuk guxova gat se rreziku ishte i pashmanshem, kshtu qe m VPN e shoh qe eshte teper rrezik per Suspend Account kshtu qe sja vlen me rrezikue me mire me pune arriji ato clicka

BlackEagle pëlqen postimin.
  3. KastriotKoti

KastriotKoti Anëtar i Njohur

Postimet:
    566
    Pëlqimet:
    96
    Pikë nga trofetë:
    58
    Bash po mendon qe Google bari han vlla me ksi tricka a, direkt disable e merr.

4. Blerim R.

Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    7,256
    Pëlqimet:
    1,266
    Pikë nga trofetë:
    358
    Kjo metode ka vite qe ka dal jasht perdorimit. Nese deshiron qe te kesh sukses fokusohu ne SEO dhe beje webin te populluar, cdo metode e jashtligjshme e ka afatin e shkurt.

PS: Tema zhvendoset ne kategorin e duhur.

DardanDaci pëlqen postimin.
  5. DardanDaci

DardanDaci Anëtar i Njohur

Postimet:
    943
    Pëlqimet:
    652
    Pikë nga trofetë:
    173
    Mos tento se per 48 ore e ke llogarin te suspenduar , mundohu me pune me arrit siq te ka shkrujt edhe antari me lart.

Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...