1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje reth instagramit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Jusuf1, 28 Mars 2020.

 1. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje.

  Dua qe ti rikthej te gjitha sms ne instagram kush mund te me ndihmoje se si shkkon kjo pune

  Shum faleminderit
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,246
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  93
  mesazhet problem mi kthy por shkarko arkiven besoj se munden me qene aty ende.
   
 3. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Si mund ta shkarkoj arkiven?
   
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,246
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  93
  security, download data jepne email tuaj
   
  Jusuf1 pëlqen postimin.
 5. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Aham po ashtu edi ndonje mnyr tjetr ska apo?
   
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,246
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  93
  jo ska.
   
  Jusuf1 pëlqen postimin.
 7. Jusuf1

  Jusuf1 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Okej shhumm faleminderit nga ana jots
   

Shpërndaje faqen

Loading...