1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Qfare eshte DreamBox? Per qfar nevoitet ?

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga JetonK, 3 Dhjetor 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  93
  20 ero ti marrin per kunfigurim, dhe 5 ero tana per muaj, edhe i perfshin 40 kanale gjithsej i ka filmat aksion, triler HD mduket e ka 1, edhe sport ke plot :)
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,256
  Pëlqimet:
  1,431
  Pikë nga trofetë:
  343

  Disa te marrin per konfigurim disa jo, disa e kane 5e muajin disa e kane me shtrejt edhe nuk jane 40 Kanale po aq sa ofron ai tipi une kur e kom perdor i kom pas 5000Kanale :), Astra, Eutelsat, Hotbird, keshtu qe nuk dmth vetem 50 kanale por mundesh me pas sa dush veq vnon syna me shume edhe kerkon nga dikush tjeter CLINE psh per Astra edhe te shtohen edhe 500-600 kanale ose e merr te turqis CLINE edhe te funksonojn te gjithe pernjeher etc... ka shume mundesi.
   
 3. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,123
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  153
  edhe 1 muaj DreamBOX edhe - s'funksjonon mo :(
   
 4. JetonK

  JetonK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  fg - Ahaa Ahaa ani edhe ma mir po mujsha mi pa kreit Kanalet e Digitalb edhe tKujteses, Supeer koka kjo, Domethon po mujsha kreit Kanalet qe jon edhe ato Premium te Digitalb edhe te Tring me i pa me DreamBox per vetem 10 Euro.
  Eh mfal keto 10 Euro cdo muaj ku muj mi pagu? Edhe sa kushton peraferishst ky Reserver?

  lumz - Ku pe din ti a e ke DreamBox a? Eh qysh kaq pak kanale 40 Kanale ? Digitalb edhe TringTv mi bo bashk kreit Kanlet jonn shum sjon veq 40 Kanale.
  Eh sa kushton ky Reserver me ble? eh pagesen cdo muj ku duhetm e bo ?

  fg - Po de qashtut domethon nese e kom DreamBox domethon muj mi pas 5000 Kanale te gjith qka i ka Digitalb edhe Tring ? Woww :A

  Misteriozi - Pse edhe 1 Muaj qka paska me ndodh ?
   
 5. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,256
  Pëlqimet:
  1,431
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema filloj me marr kahjen jasht rregullave.

  T'tregova ndalohen me pyet kush shperndan, ku mundesh me gjet sinjal ... etj.

  Informatat besoj i more qe tu deshten, tema kalon tek zgjidhjet.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...