1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Playstation 2 Pes 2012

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Fox, 24 Shkurt 2012.

 1. Fox

  Fox Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  38
  Desha me ju pyt ndoshta osht dikush ktu qe lun ps2 cili asht ekipi ma i mir per me lujt ne ps2 edhe qfar strategji jan me te mira me i perdor ne ekip ?
   
 2. H4cKinT0Sh

  H4cKinT0Sh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  225
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  strategjia qendron nduart tua :D
  nVaret qfar stili pelqen tluash
  psh un pelqej stilin me passime dhe sulmim pa ndales
  marr ekipe si Barcelona ose Arsenali shpesh her edhe Man utd
  nese pelqen tluash me kundersulme dhe goditje nga larg at'her ke Real madridin
  per mbrojtje kryesisht ekipet italiane
  e kshtu ...
   
 3. Fox

  Fox Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po pse sa her e marr barcelon hupi fare nuk di me lujt me ta e sa i perket ekipeve qe i marr mas shumti jan
  CHELSEA me duket shum e fort MILAN keta dy.
   

Shpërndaje faqen

Loading...