1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Per Wi-Fi

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Lirakk, 9 Tetor 2010.

 1. Lirakk

  Lirakk Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Njerz a ka mundesi mem kallzu najkush e kam ble ni IPAD krejte pe gjon WEBSTAR se wirelesin me IPKO e kam po spo lidhett qka duhet me bo per mu lidhh do mkan thon Windows Bridge Ni metod amo spo di nese munet najkush mem tregu mir bohett

  Thenks Per Mirkuptim;)

   
 2. lirix

  lirix Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Bro duhet psh mu lidh me WEBSTAR duhet me IP download programin COMMWIEW aty duhet me kqyr edhe i gjen se qeshtu un e kam bro :d
   
 3. Lirakk

  Lirakk Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  a ka mundesi adresen ilirxx mem ndihmu naj sen se sun po i bi nfijee :SS
   

Shpërndaje faqen

Loading...