1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[pyetje] per thjerrzat ne sy

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Valdrin Miftari, 29 Gusht 2012.

 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,093
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  128
  hahaha o jo bre cdo muj ooooooo :p Kur i ke ble sa tkan erdh sa thejrza ? Une nfillim kur i kom ble kam pas veq 1 pale thjerza dhe kom mund ti perdore rreth 1 vjet e gjys,,, tash jon ndryshu kur i kom ble mkan erdh 3 pal thjerza dmth 1 pal per 4 muj masnej edhe tjerat ka 4 muj bohen 1 vjet rrafsh, kshtu qe i bi ne vjet me dhan ka 100 euro :)

  Ja sa per mi majt per 1 jave kush tka thon tka rrejt se ska shonca veq syt mundesh me demtu me tmorr ndezje,,, se thjerzat me doemos duhet ti vendojsh dit per dit ke uji antibakterial se kur rrin gjate ne sy u thahet uji edhe ato thahen edhe vete mundesh me vrejt nese i vendos ne sy prej ne mgjest ka ora 8 dhe i mba deri ne ora 2-3 i nates i bie dikur 18-19 ore ke me vrejt se syt dicka smundesh me pa mire sikur me pas nejsen ne sy menjiher te pengojn se edhe syt duhet te qetsohen,,, kshtu qe as mos tento me flejt me thejrza edhe as mos tento ti majsh 1 jave pa i hek se ska shanca me i majt aq gjat, provoje edhe do shofesh a do kesh sukses 1 jave ti majsh a jo :p a sa per tu lajt e tjerat sene mundesh lirisht me i bo tkom thon edhe nfillim kur tkom shkrujt :)
   
 2. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  800
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  un hala jom ne ushtrime por nji dit i kom pas 24 ore pa problem :) kom flet me to :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...