1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje per Skrill transfer

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 30 Qershor 2020.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  A mundem me i transferu shumen e parave nga skrill per ne llogarin bankare ne shqiperi?
   
 2. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po mundesh
   
 3. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  A kerkojn ndonje dokument qe jam nga shqiperia ?
   
 4. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  IBAN e llogarine ploteson nuk ka bevor per Dokument
   
  -K-M- pëlqen postimin.
 5. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e perdor me, por kur e kam pas perdurur mundesha me i be withdraw ne kart te bankes ose direkt ne bank me iban swift po e kam pas llogarin e Skrill t everifukuar me ID dhe Bank Statement per adresen.
   
  -K-M- pëlqen postimin.
 6. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese e ke Skrill te verifikuar mjafton IBAN dhe SWIFT Code i bankes
   
 7. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e di cc e Raiffeisen e pranoj me shtu aty, ndersa verifikim me id duhet albania une vetem Kosoves.. te shoh cka po ndodh
   
  Grenzoo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...