1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Per program marketesh?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albertbytyqi, 30 Janar 2013.

 1. albertbytyqi

  albertbytyqi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje

  Po me duhe disa njphuri, e kom nje market te vogel ne fshat,dhe jam i interesuar me e perdor aty kete programin per regjistrim te malllit qe e qet aty me qmim sa osht,pastaj sa pare te bjen me i kthy e krejt,ku mund ta gjej,sa mund te kushtoj,a duhet te jete Pc-Lap-Topi me performnaca extra najsen per ate program,ku mund ta gjeje e keshtu me radhe.
   
 2. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje,

  Te sygjeroj programin per Kontabilitet "Kontabiliteti Alpha", ket program mundesh me gjet ne internet eshte ne gjyhen shqipe, por shiko edhe ne PM.

  Me te mira...
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 3. albertbytyqi

  albertbytyqi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
  Spom bon me e Download po ma qet Download not available File not found.
   
 4. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
  Ta dergova nje link tjeter ndoshta te ndihmon...
   
 5. albertbytyqi

  albertbytyqi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
  Kjo e fundit mire e shkarkova ama sa po klikoj ne Setup menjeher po ma kerkon nje password?
   
 6. albertbytyqi

  albertbytyqi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
  Mire i rash ne fije Falemnderit
   
 7. elhamlami

  elhamlami Anëtar Aktiv

  Postimet:
  399
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  edy007 a me dergon edhe mu qet program se edhe un kam market por skam nje software nese ka mundesi
   
 8. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108

  Shiko ne PM e ke, kur ta instalon pastaj e ke te menyt mduket edhe menyn se si me perdor ate...

  Me te mira...
   
 9. sppoozy

  sppoozy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  263
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  28
 10. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  edhe mu mduhet qeki program ta perdori market timin.. le tma qon dikush linkun plz :)
   
 11. deniti

  deniti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Edyyy007 qoma edhe mu vlla nese nuk priton Haj :D
   
 12. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
  Ja u dergova ne PM, shpresoj tju ndihmoj ishalla msoheni se si me perdor se mduket eshte pak i komplikuar...

  Me te mira...
   
 13. gazi1111

  gazi1111 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  a ka mundsi me qit linkun me ba download se edhe mu em duhet
   
 14. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
  Nuk mundem me postu Ktu se nuk na lejon Rregullorja e Forumit vetem shiko ne PM.
   
 15. rebeli1

  rebeli1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 16. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  426
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  53
  me nevoitet edhe mua ky aplikacion per market
   
 17. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  edhe mua, ma dergo ne pm
   
 18. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  408
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  a ban edhe mu
   
 19. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Programi nuk eshte me. Gjithashtu dhe dyqani ne Fshat ka ulur qepenat
   
 20. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  ahahahaha
   

Shpërndaje faqen

Loading...