1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje pyetje per postim ne fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ervisivv, 15 Tetor 2017.

 1. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  ne nje postim ne fb, a ka ndonje menyre qe te theksohen disa fjale, psh ti kthesh bold, italic ose underline ?
   
 2. networkcoder

  networkcoder Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  132
  Pikë nga trofetë:
  63
  Provo shiko ne kete webfaqe ndoshta e gjen zgjidhjen:
  Code:
  https://fsymbols.com/generators/
   

Shpërndaje faqen

Loading...