1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje per nje LOGO

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga 34 SRJ 693, 24 Dhjetor 2012.

 1. 34 SRJ 693

  34 SRJ 693 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  GIPS PUNUES
  " KUQISHTA "
  DEKORIME , SUVATIM , FASADE
  IZOLIME , KNAUF

  044/114/594 & 045/459/507
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Pershendetje,

  Kerkesen e ke bere ne vendin e gabur, kerkesa te tilla behen ketu:
  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewforum.php?f=54
   

Shpërndaje faqen

Loading...