1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje per nje bashkpunim me adsense ?

Tema tek 'Bashkëpunime dhe Partneritete' e hapur nga KM., 28 Mars 2017.

 1. KM.

  KM. Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Persh, nese dikush nga kosova ka fanpage/grupe active, une posedoj adsense albania tvjeter edhe mundemi me postu, nese nuk marrim ban dhe kemi fitime atehere fitimet i ndajm sipas marreveshjes.
  me kontaktoni ne pm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...