1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Pyetje per itshqip (PhoneApp)

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Alion, 13 Janar 2020.

 1. Alion

  Alion Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  13
  Uroj qe te jeni te gjith mire!
  Jam i ri ne kete forum por gjithmon e vras mendjen per nje pyetje :
  Si ka mundsi qe nuk keni krijuar akoma nje app per itshqip?
  Shpresoj te mos e merni per ofendim por mesa shihet shumica e perdoruesve te webit jan mobile users.
  Prandaj mendoj qe do ishte shum praktike nese do kishte nje aplikacion qe mund ta shkarkojme ne telefon.
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Un personalisht mendoj qe nuk osht i nevojshem aspak, webi eshte mobile friendly kshtu qe ska kurrfar problemi.
   
  @science pëlqen postimin.
 3. Alion

  Alion Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  13
  Normalisht qe eshte mobile friendly por kur ke edhe nje app i cili nuk te kushton asgje, ke dhe nje prezantim me te forte.
  Mendimi im
   
 4. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Eshte nje app per forume Tapatalk pate funksionu per itshqip me heret.
   
 5. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Funksionon akoma por kan ber nje gabim ne privilegjet ne ios nuk ka akses per reply private message etj, kam bere njre Report por s'eshte marrur parasysh , nuk mendoj se jan shum te fokusuar pas aplikacionit
   
  @science pëlqen postimin.
 6. Alion

  Alion Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  13
  E vertet, por mendoj qe do ishte dicka e bukur, un bera nje app per itshqip(dicka super e thjesht , eshte webview) qe e perdor vetem per vete dhe me duket shum komod
   

Shpërndaje faqen

Loading...