1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje pyetje per iptv

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga dashmirs01, 1 Mars 2020.

 1. dashmirs01

  dashmirs01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  cila kompani asht me e mir perte bler iptv resler qe i punojn me mir programet pa bllokime
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me shkruaj ne pm.
   
 3. dashmirs01

  dashmirs01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  ato programet tua fal me ti dhan spo ti merrke kerkush
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  93
  [​IMG]
  Prandaj kam kaq pak klient dmth :) (live ss2 vetme) Sme ndikon nje bad review se kudo ka, por ti i kishe hy fushes gabume, skshe lidhje me tech, aq me keq me iptv. Hajt merru me kinezt e aliexpress apo te hujt qe marrin stream shqipe nga une. Cya
   
  Last edited: 1 Mars 2020
  albani99 pëlqen postimin.
 5. dashmirs01

  dashmirs01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  hahhaa nese merr dikush nga ti e shet atehere sdi kush asht aj budall qe blen. po une ndoshta skam lidhje me ket pun ama as ti hiq e ma hiq. e pash sa punojn ato qe po i shet ti.
   
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  93
  Suksese ne jet shoki ;)
   
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  @dashmirs01 vlla @clusterphys po mos ti shiste iptv ose po mos tbenin do kishte falimentuar me koh se ai nk e paguan kot cpanelin nese ska fitime Kalofshit Bukur! :D :)
   
 8. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  93
  ka plot te pakenqaur, se spo them, por se ka idene ai sa paguaj shpenzime mujore hehehe :) dhe ne fb app, instagram app ka bad reviews, kshuqe dhe ne kenge te bukura ka dislike. Une i bera dhe video atij me fakt qe skam prob, po nejse kshu eshte kur merresh me produkte kineze qe bllokohen akoma pa u startu.
   
 9. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  Merre si shpetim negativitetin e ketij para-klienti sepse nuk durohen kur te paguajne. (thene nga eksperienca)
  Po tjet problem provider pranohen streset por ne 99% jan njerez injorant qe sdijn te bejn nje speedtest perpara se te hapin gojen.

  Pa ofenduar askend. Pace (piiis'engllish', jo paçe si paçe pilaf lol).
   
  clusterphys pëlqen postimin.
 10. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Keto dite karantine kush deshiron iptv vjetore te me shkruaj
   
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,303
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Na dergo ndonjë nese mundesh
   
 12. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me shkuraj edhe mua :)
   
 13. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  nuk ban me te dergu privat
   
 14. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qartesoje shoku. A i ke me lek a free se mbase mendojne qe i ke free
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 15. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  me lek shoku, po me cmim te lire meqe jena ne karantine
   

Shpërndaje faqen

Loading...