1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pyetje] Per GTA Vice City

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Kushttr1m., 9 Tetor 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Kushttr1m.

  Kushttr1m. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,

  A muna veturat te cilat jan ne GTA mi ndrru , mi fshi filen e ktynve tjervee e mi qit tjer.

  Nese i ka dikush , le te qet naj link.
   
 2. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje.?

  Per cfare GTA behet fjale ? Vice City ? San Andreas apo ndonje tjeter ? Sepse ka shume lloje?
   
 3. Kushttr1m.

  Kushttr1m. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vice City :D::D
   
 4. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Shiko këtu...
  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=72&t=4107&hilit=GTA
  Pyetje e njejtë me tënden...
   
 5. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Por kur linku eshte gabim CyberNotic si ja behe :D ?
  <a class="postlink" href="http://www.thegtaplace.com/downl%C2%ADoads/file.php?id=455" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.thegtaplace.com/downl%C2%ADo ... php?id=455</a>
   
 6. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Urdhëro...?
  Nëse e ke per linkun e postuar nga une ne postimin siper, ai eshte duke funksionuar mirë...
   
 7. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  :p :) >>>Po ate linkun poshte per ca e kam futur kote :) >>>
  E kam fjalen per linkun qe jepej te video qe dikush futi ..:)
  Por njs..tani e gjeta..Nese dikujt i duhej
  <a class="postlink" href="http://search.4shared.com/q/1/GTA%20Mod%20Installer" onclick="window.open(this.href);return false;">http://search.4shared.com/q/1/GTA%20Mod%20Installer</a>
   
 8. Kushttr1m.

  Kushttr1m. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  FLM Dyve , u msova . thnxx
   
 9. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Problemi i Zgjidhur + Tema mbyllet
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...