1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pyetje per grand vice city V

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga CoNii, 29 Qershor 2017.

 1. CoNii

  CoNii Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Me falni po nese ka mundsi denjoni linkun per ta downloaduar Gta V po mundet edhe me utorent linkun

  Me Respekt CoNii
   
 2. ano0n

  ano0n Anëtar i Njohur

  Postimet:
  998
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  48
  GTA 5 per Vice City ska shoki, veq GTA 5 quhet se Vice City osht version tjeter.
  Per me shkarku ki torrenta, ama ta rekomandoj me ble ne Steam osht me pare diku 20-30Euro edhe nuk tutesh qe osht naj program virus qe t;merr nqaf.
   
 3. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Te puna e steam ai e di me mire ate pune por donte nje version offline free
   

Shpërndaje faqen

Loading...